Meetupy

Chcemy, by Forte Spaces stało się miejscem, w którym ludzie z pasją mogą dzielić się swoją wiedzą i pomysłami. Częścią naszej kultury pracy jest wymiana idei, a my chcemy dzielić się tym podejściem z innymi. Nasza przestrzeń ma na celu wspierać rozwój i wzrost społeczności, które ją odwiedzają. Dlatego, jeśli chcesz zorganizować w Forte Spaces wydarzenie, takie jak meetup lub darmowe spotkanie warsztatowe, skontaktuj się z nami już teraz!

Trzy dziewczyny stoją w sali swobodnie rozmawiając i się śmiejąc.

Jak to działa?

W Forte Spaces oferujemy Ci bezpłatne skorzystanie z naszej przestronnej, słonecznej sali, która znajduje się na parterze kamienicy przy ul. Krupniczej 3.
To idealne miejsce do organizacji meetupów, dla około 50 osób w ustawieniu teatralnym oraz szkoleń czy warsztatów w innej konfiguracji wyposażenia. Z chęcią dostosujemy salę do Twoich potrzeb. Nasza przestrzeń wyposażona jest w wygodne krzesła, duże stoły oraz sprzęt audio-wideo, który zapewni wysoką jakość Twojego wydarzenia. Nie zapominamy również o części jadalnej, która pozwoli Ci na zapewnienie niepowtarzalnego networkingu i budowanie wartościowych relacji między uczestnikami. Skontaktuj się z nami i zorganizuj wydarzenie, które pozostawi trwały ślad na mapie Krakowa.

Skontaktuj się z nami!

Forte Spaces
Krupnicza 3, 31-123 Kraków
Kontakt
kontakt@fortespaces.pl
+48 737 319 030
+48 737 693 310
Logo Facebooka przekierowujące na stronę na FacebookuLogo Instagrama przekierowujące do niego
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Wysłanie wiadomości nie powiodło się.