Pro bono

W Forte Digital bliskie są nam wartości takie jak empatia oraz indywidualne podejście do każdego człowieka. Chcemy, by nasza przestrzeń wspierała aktywności, które zmieniają rzeczywistość na lepsze. Dlatego, jeśli reprezentujesz organizację pozarządową, fundację lub po prostu indywidualnie robisz coś dobrego dla otaczającego nas świata – zapraszamy Cię do bezpłatnego skorzystania z sali w Forte Spaces.

Trzy dziewczyny podczas swobodnej rozmowy, jedna z nich trzyma szklankę z napojem, druga telefon.

Jak to działa?

Proponujemy Ci bezpłatne skorzystanie z naszej przestronnej, słonecznej sali w celu organizacji wydarzenia o charakterze pro bono. Przestrzeń znajduje się na parterze kamienicy przy ul. Krupniczej 3. Świetnie sprawdzi się w organizacji wydarzenia dla ok. 50 osób przy ustawieniu krzeseł w układzie teatralnym. W innych aranżacjach polecamy ją również na bardziej kameralne spotkania – szkolenia czy warsztaty. Salę wyposażyliśmy w komfortowe krzesła, duże stoły oraz sprzęt audio-wideo. Zapewniamy również dostęp do kuchni i toalety.

Co możesz zorganizować?

spotkania

szkolenia, warsztaty

opisz nam swój pomysł

Zależy nam na tym, aby aktywności organizowane w naszej przestrzeni były bliskie naszemu podejściu do świata i ludzi. O szczegółach możesz przeczytać w naszym regulaminie. Skontaktuj się z nami, żeby porozmawiać o Twoim pomyśle - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.
Przeczytaj regulamin

Skontaktuj się z nami!

Forte Spaces
Krupnicza 3, 31-123 Kraków
Kontakt
kontakt@fortespaces.pl
+48 737 319 030
+48 737 693 310
Logo Facebooka przekierowujące na stronę na FacebookuLogo Instagrama przekierowujące do niego
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Wysłanie wiadomości nie powiodło się.